Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

UV saules cepure divpusēja "Palmas"

Kods: 1433005527

Zīmols: Lässig

Krāsaina saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar vasarīgu apdruku, kuru var nēsāt uz abām pusēm - vienā pusē raksts, otrā pusē vienkrāsaina. Saskaņojama ar citiem Splash&Fun kolekcijas pludmales apģērbiem. Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvuun jutīgo skalpu no pārkarsanas un apdegšanas saulē. Bērniem matiņi vēl ir maz un plāni,
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >
Krāsaina saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar vasarīgu apdruku, kuru var nēsāt uz abām pusēm - vienā pusē raksts, otrā pusē vienkrāsaina. Saskaņojama ar citiem Splash&Fun kolekcijas pludmales apģērbiem.

Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvuun jutīgo skalpu no pārkarsanas un apdegšanas saulē. Bērniem matiņi vēl ir maz un plāni, tādēļ ir nepieciešama papildu aizsardzība ilgstošāk atrodoties saulē. Lai cepurīti neaizpūstu vējš vai tā nenozaudētos rotaļājoties, to iespējams arī sasiet zem zodiņa. 

Materiāls sastāv no ātri žūstošas ​​mikrošķiedras, tādēļ ar to droši var doties ūdenī un tā pavisam ātri atkal būs sausa.

Izmēri:
3-6 mēneši - 43/45 cm
7-18 mēneši - 46/49 cm
19-36 mēneši - 50/51 cm