Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Axkid Minikid 2 (0-25 kg) (y2022)

Kods: 221403

Zīmols: Axkid

Axkid Minikid - īsts ERF dzimtenes Zviedrijas pārstāvis, kuru izvēlējāmies arī saviem bērniem un mūsu pieredze apliecināja, ka šajā sēdeklītī bērns var braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam - Robins tajā brauca atmuguriski līdz 6 gadu 9 mēnešu vecumam, Klāss pat mazliet ilgāk, sasniedzot pilnus 7 gadus atmuguriski šajā sēdeklītī. Tas ir sēdeklītis ar visaugstāko auguma ro
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
379.00 EUR
 • < >
Axkid Minikid - īsts ERF dzimtenes Zviedrijas pārstāvis, kuru izvēlējāmies arī saviem bērniem un mūsu pieredze apliecināja, ka šajā sēdeklītī bērns var braukt atmuguriski līdz pat skolas vecumam - Robins tajā brauca atmuguriski līdz 6 gadu 9 mēnešu vecumam, Klāss pat mazliet ilgāk, sasniedzot pilnus 7 gadus atmuguriski šajā sēdeklītī. Tas ir sēdeklītis ar visaugstāko auguma robežu savā kategorijā 25 kg atmuguriski, piemērots bērnam līdz aptuveni 125 cm augumam.

Tai pat laikā tas ir kompakts, lai derētu vairumā vidējas klases automašīnu. Un tā unikālā priekšrocība ir automātiska galvas balsta un jostiņu spriegošanās - tas ne vien pielāgojas jūsu bērnam pats, bet arī gādā, lai knosoties siksniņas nekļūtu vaļīgākas, bet vienmēr būtu droši pievilktas. 
Tas ir ar zeltu novērtēts striktākajā pasaules drošības testā zviedru Plus test, kuram sekmīgi tiek cauri tikai daži sēdeklīši pasaulē. Un 2018. gada modelis jau ir aprīkots arī ar papildus sānu drošības aizsardzību ASIP (Axkid side impact protection). 

Sēdeklītim ir 5punktu drošības jostas, kuras jūs drīkstat lietot līdz pat 25 kg svaram (atcerieties, vairumam krēsliņu integrētās drošības jostas ir lietojamas tikai līdz 18 kg!!!) un tās automātiski pieregulējas bērnam pietiekami stingri. Galvas balsts regulējas kopā ar jostiņām atbilstoši bērna augumam konkrētajā brīdī un ir ļoti ērts gulēšanai un droši sargā galviņu avārijas situācijā. Sēdeklīti ir iespējams instalēt 3 dažādās slīpuma pozīcijās, kā arī padarīt pavisam slīpu ar papildus aksesuāru leņķa maiņai. Tas ir sertificēts lietošanai no 0 līdz 25 kg, bet ieteicams bērniem no aptuveni 5-6 mēnešu vecuma. 
 • Axkid automātiskā jostiņu regulēšanās sistēma,
 • Sēdeklītim ir 3 slīpuma pozīcijas.
 • 7 automātiski regulējamas galvas balsta pozīcijas
 • autobeņķi iespējams uzstādīt attstatus no priekšējā krēsla, turklāt piereguulējot krēsla slīpumu, tā  atstājot vairāk vietas kājām.
 • Papildus drošībai tas aprīkots ar ASIP (Axkid side impact protection)
 • izņemams ieliknis mazākiem bērniem
 • 5 punktu integrētās autokrēsliņa drošības jostas
 • stiprināms automašīnā ar jostām un atsaitēm, papildus stabilitātei.
 • noņemams mazgājams pārvalks
 • lietojams tikai pretēji braukšanas virzienam.

Autokrēsla izmēri: platums 44 cm, augstums 62 cm, dziļums 55 cm
Svars 11,4 kg