Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Klippan Dinofix/Triofix papildus bāze

Zīmols: Klippan

Šī bāze ir unikālās Klippan drošības sistēmas atslēga - uz tās stiprināms pavisam jaunais Dinofix (0+. grupas krēsliņš, kas derēs no dzimšanas līdz 13 kg) un Triofix, kas ļaus arī turpmāk braukt atmuguriski līdz pat 18 kg, bet pēcāk ar skatu braukšanas virzienā līdz pat 8-10 gadu vecumam. Ja ikdienā pārvietošanās notiek vairākās automašīnās, tad va
Prece šobrīd nav pieejama
155.00 EUR
  • < >
Šī bāze ir unikālās Klippan drošības sistēmas atslēga - uz tās stiprināms pavisam jaunais Dinofix (0+. grupas krēsliņš, kas derēs no dzimšanas līdz 13 kg) un Triofix, kas ļaus arī turpmāk braukt atmuguriski līdz pat 18 kg, bet pēcāk ar skatu braukšanas virzienā līdz pat 8-10 gadu vecumam.

Ja ikdienā pārvietošanās notiek vairākās automašīnās, tad var sagribēties autokrēsla pārlikšanu padarīt VĒL vienkāršāku un nenodarboties ar bāzes pārlikšanu no auto uz auto, bet pārcelt tikai krēsliņu un - klikš! - ieklikšķināt to uz bāzes. Tad ir iespējams iegādāties papildus bāzi un instalēt to otrā mašīnā - krēsla ielikšanas jautājums nu pārvēršas no pāris minūtēm par pāris sekundēm. 

Bāze ir stiprināma ar jostām vai ar Isofix - abejādi vienlīdz vienkārši (gandrīz ;) ) un krēsliņam der līdz 25 kg bērna svaram.