Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Jane/Concord Groowy i-Size Nest (40-60 cm)

Zīmols: Jané

Jane Groowy ir unikāls autokrēsliņš, kas Jane ir prasījis vairāku gadu izstrādi, apvienojot tajā labāko no pašu izstrādātiem populāriem sēdeklīšiem un pievienojot skandināvu pieredzi un redzējumu par drošību automašīnā. Jane Groowy ir viens krēsliņš visam laikam, kamēr vien bērnam nepieciešams autosēdeklītis - no  40 cm (ideāli piemērots arī p
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
80.00 EUR 160.00 EUR
  • < >
Jane Groowy ir unikāls autokrēsliņš, kas Jane ir prasījis vairāku gadu izstrādi, apvienojot tajā labāko no pašu izstrādātiem populāriem sēdeklīšiem un pievienojot skandināvu pieredzi un redzējumu par drošību automašīnā.

Jane Groowy ir viens krēsliņš visam laikam, kamēr vien bērnam nepieciešams autosēdeklītis - no  40 cm (ideāli piemērots arī priekšlaikus dzimušiem mazuļiem) līdz pat 150 cm augumam jeb aptuveni 12 gadu vecumam. Sākotnēji tas lietojams tikai atmuguriski, sasniedzot 105 cm pašā drošākajā veidā - ar skatu pretēji braukšanas virzienam. Un no aptuveni 3-4 gadu vecuma, pārsniedzot 1 m augumu, bērns var šo sēdeklīti sākt lietot ar skatu braukšanas virzienā un augt kopā ar krēsliņu. Bet ne ātrāk, jo šis sēdeklītis atmuguriski lietojams ar 5punktu drošības jostu, bet ar skatu uz priekšu to drīkst izmantot tikai ar lielo automašīnas drošības jostu. Šī ir visdrošākā kombinācija - maksimāli ilgi atmuguriski, bet vēršoties ar skatu uz priekšu atbilstošā vecumā jau sprādzēties ar automašīnas drošības jostu piemērota izmēra sēdeklītī.

Jane Groowy Nest groziņu mazulim no dzimšanas līdz 60 cm augumam iespējams arī iegādāties atsevišķi. 

Attiecīgi iegādājoties komplektāciju bez groziņa ir iespējams vēlāk komplektu papildināt un nodot lietošanā mazākam bērniņam.

Tehniskie parametri īsumā:
  • īpašs Nest mazuļa groziņš (40-60 cm), kas piemērots jaundzimušam, jo ir faktiski gultenisks un pasargā no krūškurvja saspiešanas un mazina elpas trūkuma risku
  • Nest stiprināms uz Jane, Concord un BeCool ratiņiem ar īpašo Profix sistēmu ar vienu klikšķi (ar adapteri iespējams likt uz visiem Maxi Cosi sistēmas ratiņiem)
  • sertificēts saskaņā ar jaunajām i-Size R129 standarta prasībām no 40 līdz 60 cm jeb no dzimšanas (piemērots arī priekšlaikus dzimušiem zīdainīšiem)
  • vairāku slīpumu uzstādīšanas iespēja
  • izstrādāts un testēts izmantojot atbilstoša izmēra Q dummies jaunākās paaudzes crashtesta lelles
  • testēts arī saskaņā ar ADAC protokolu