Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

BeCool Foldy iSize (100-150 cm)

Kods: 7035

Zīmols: Be Cool

BeCool Foldy sēdeklītis sertificēts saskaņā ar jauno iSize standartu (R129) un būs piemērots bērniem, kuri sasnieguši augumu 1 m līdz pat 150 cm (aptuveni 10-12 gadi). Sēdeklītis aug līdzi bērnam - tam regulējas sēdeklīša augstums un arī platums.Tas nostiprināms automašīnā ar Isofix stiprinājumu, taču var lietot arī automašīnā, kurā Isofix nav. Bērns sprādzējas ar
Prece šobrīd nav pieejama
179.00 EUR
  • < >
BeCool Foldy sēdeklītis sertificēts saskaņā ar jauno iSize standartu (R129) un būs piemērots bērniem, kuri sasnieguši augumu 1 m līdz pat 150 cm (aptuveni 10-12 gadi). Sēdeklītis aug līdzi bērnam - tam regulējas sēdeklīša augstums un arī platums.Tas nostiprināms automašīnā ar Isofix stiprinājumu, taču var lietot arī automašīnā, kurā Isofix nav. Bērns sprādzējas ar auto 3 punktu drošības jostu un tam ir papildus 4. punkts drošības jostu sistēmai, nodrošinot ērtu sēdēšanu un trieciena laikā absorbē daļu enerģijas vēdera zonā.

Pateicoties savai inovatīvajai konstrukcijai, salokās pavisam mazs, lai to var paņemt līdzi jebkur un to varētu ērti aiz integrēta roktura arī pārnēsāt.
Pārvalks noņemams un mazgājams veļas mašīnā roku režīmā.
Izmēri salocītā veidā : 48 x 60 x 27 cm
Sēdeklīša svars: 5,8 kg