Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Axkid Minikid 3 (0-36 kg) / (61-125 cm)

Kods: AXK-MK-3

Zīmols: Axkid

Axkid Minikid 3 ir revolucionārs bestsellera un godalgotā Axkid Minikid 2 uzlabojums, kas nodrošina reālu iespēju brakt atmuguriski līdz pat 7 gadu vecumam. Ar uzlabotu drošību, funkcionalitāti un komfortu tavam bērnam būs visaugstākā drošība līdz pat 125 cm un 36 kg. Braukt atmuguriski vēl ilgāk — viens no pasaulē populārākajiem un godalgotākajiem atmuguriskajiem
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
549.00 EUR
  • < >
Axkid Minikid 3 ir revolucionārs bestsellera un godalgotā Axkid Minikid 2 uzlabojums, kas nodrošina reālu iespēju brakt atmuguriski līdz pat 7 gadu vecumam. Ar uzlabotu drošību, funkcionalitāti un komfortu tavam bērnam būs visaugstākā drošība līdz pat 125 cm un 36 kg.

Braukt atmuguriski vēl ilgāk — viens no pasaulē populārākajiem un godalgotākajiem atmuguriskajiem autokrēsliņiem tagad ar aptuveni 10 cm (!!) garāku atzveltni un novatoriskām funkcijām.

Maksimāls un unikāls diapazons – apstiprināts saskaņā ar jaunāko R129 regulu jeb i-Szie, pārbaudīts sīvākajā drošības testā Swedish Plus Test, un ļauj braukt ar skatu atpakaļ līdz 7 gadu vecumam (125 cm un 36 kg).

Dinamiskā galvas balsta tehnoloģija – galvas balsts, kas automātiski pielāgojas drošā stāvoklī atbilstoši bērna garumam un izmēram vai, ja vēlaties, vai fiksējas 14 augstuma pozīcijas.

Uzstādīšana 60 sekundēs — vienkārša uzstādīšanas sistēma ar automātiskām atsaitēm — vienkārši novietojiet sēdekli droši vietā.

Vieta kājām līdz pat 30 cm — pateicoties kompaktajam, taču pārdomātajam dizainam, Minikid 3 var ietilpt pat vismazākajās automašīnās, vienlaikus nodrošinot bērnam daudz vietas kājām.

Minikid 3 – vēl ilgāk atmuguriski
Minikid 3 ir drošs un ietilpīgs sēdeklis ar plašām viedajām funkcijām. Minikid ir izstrādāts ar zviedru drošības domāšanu jau savā DNS, kas ļauj reāli braukt atmuguriski līdz 125 cm un 36 kg. Lai nodrošinātu maksimālu drošību, Axkid Minikid 3 ir izturējis pasaulē visgrūtāko sadursmes testu – Swedish Plus Test.

Ir pierādīts, ka atmuguriskie autokrēsliņi ir līdz pat piecas (5!!) reizes drošāki nekā uz priekšu vērsti. Tādēļ Axkid lepojas, ka līdz ar Minikid 3 izstrādāšanu ir sasniegts līdz šim neatrisinātais izaicinājums lielāka auguma bērniem turpināt braukt vidrošākajā veidā.

Tāpēc Minikid 3 muguras garums ir palielināts par aptuveni 10 cm (!!), salīdzinot ar tā priekšteci. Šis milzīgais muguras garuma palielinājums kopā ar iespaidīgo 36 kg svara ierobežojumu ļauj bērnam visilgāk ceļot ar skatu atpakaļ.

Līdz 30 cm vietas kājām
Kompaktais Axkid Minikid 3 dizains nodrošina bērnam plašu vietu kājām, vienlaikusļaujot to lietot pat vismazākajās automašīnās. Atkarībā no automašīnas izmēra, Axkid Minikid 3 var nodrošināt bērnam līdz pat 30 cm papildu vietu kājām.

Tādēļ, ka Minikid 3 ir uzstādāms ar automašīnas drošības jostu, to var uzstādīt jebkurā sēdvietā, tostarp arī priekšējā pasažiera sēdeklī (obligāti jāatslēdz airbag!!) neatkarīgi no Isofix stiprinājumiem. Sēdeklīša uzbūve ļauj uzstādīt aizmugurē  trīs sēdeklīšus rindā, tā Minikid kļūst par vislabāk pielāgojamo krēsliņu jebkuras ģimenes vajadzībām.


Galvas balsta dizains ir vēl vairāk V-veida un izstrādāts ar triecienu absorbējošu tehnoloģiju, nodrošinot bērnam vislabāko aizsardzību sadursmes gadījumā. Galvas balsta V-veida dizains ļauj bērnam arī viegli redzēt ārā pa logu.

60 sekunžu uzstādīšana – vienkārša uzstādīšanas sistēma
Visbiežākais drošības apdraudējums ir aplama krēsla instalācija - pētījumi rāda, ka vairāk nekā 60% no visiem autosēdeklīšiem kaut kādā mērā ir uzstādīti nepareizi, kas paaugstina risku drošībai. Tāpēc vienmēr izvēlies autokrēsliņu ar vieglu uzstādīšanu – tādu kā Axkid Minikid 3.

Pateicoties unikālajai 6 pakāpju uzstādīšanas pamācībai, tikai ar drošības jostu un automātisko atsaiti, vairs nav nekādu problēmu ātri un vienkārši droši un pareizi uzstādīt arī augstākās drošības sēdeklīti lielākiem bērniem. Vizuāli norādījumi par automašīnas sēdekļa un bērna piesprādzēšanu ir atrodami uz automašīnas sēdekļa, lai atvieglotu piekļuvi un norādījumus.

Lai vēl vairāk atvieglotu uzstādīšanu, lietojumprogramma BILT atbalsta ar vienkāršu soli pa solim interaktīvu 3D uzstādīšanas rokasgrāmatu gan automašīnas sēdekļa, gan bērna sprādzēšanai. Meklē aplikāciju www.axkid.com ražotāja mājaslapā.

Pateicoties tam, Minikid 3 tagad piedāvā augstākos drošības standartus autokrēsliņiem, kas piestiprināti ar drošības jostām.

Droši un ērti auto sēdekļi visu vecumu bērniem
Ceļojot kopā ar bērnu, neupurējiet komfortu. Autokrēsliņa dizains ir uzlabots ērtākai un ergonomiskākai sēdus un guļus pozīcijai. Sistēma Sleep Well ar daudzpakāpju atbalsta kāju priekšpusē ļauj izmantot vairākās slīpuma pozīcijas, lai bērnam būtu ērti un droši braukt neatkarīgi no vecuma, auguma un sēdekļa atzveltnes leņķa.

Mazuļa ieliktnītis Axkid Minikid 3 nodrošinās pat vismazākajiem bērniem ērtu un drošu pozu. Ieliktņa jaunajam dizainam ir memory-foam pildījums, kā arī sietīņa audums muguras daļā nodrošina izcilu gaisa cirkulācij. Papildu ieliktni ieteicams lietot, ja bērns ir no 61 līdz 105 cm garš.

Aizsardzība no visām pusēm
Inovatīva Axkid Side Impact Protection (ASIP) ir izstrādāta kopā ar prestižāko avāriju institūtu pasaulē – ADAC Vācijā. Sānu sadursmes gadījumā ASIP ir izveidots, lai deformētu un absorbētu trieciena enerģiju, pirms tā sasniedz bērnu.

Autokrēsliņš, kam uzticēties
Apmēram 10 gadus Axkid Minikid ir strādājis un kopā ar satiksmes drošības ekspertiem izstrādājis autokrēsliņus, nodrošinot visaugstāko drošību bērniem visā Eiropā. Minikid unikālās funkcijas, kā arī milzīgie drošības ieguvumi ar ilgāku iespēju krēsliņu izmantot atmuguriski, padara to par sēdeklīti, ko patiesi mīl gan vecāki, gan bērni.

Minikid koncepts ir slavens ar savām unikālajām un patentētajām funkcijām un daudzu dzīvību glābšanu pēdējo gadu laikā.

Pasaules vadošā drošības sistēma no Zviedrijas
Axkid Minikid 3 ir aprīkots ar augstākās kvalitātes 5punktu drošības jostām un drošības sistēmu no Zviedrijas tehnoloģiju piegādātāja Holmbergs®. Katra komponente, sākot no sprādzes līdz jostai, tiek pārbaudīta vairāk kā nosaka prasības, lai nodrošinātu izcilu kvalitāti un veiktspēju, kas atšķir pasaules līderi

Atšķirības starp Minikid 3 Premium un Minikid 3
Minikid 3 Premium piedāvā lielāku komfortu, pateicoties papildu polsterējumam sēdekļa pārvalkā. Premium versijai ir arī pieskaņots galvas balsts, zīmola premium rāvējslēdzēji un tīklveida aizmugurējais segums uz sēdekļa.

Komplektā ir iekļautas atsaites un ASIP drošības atdure.