Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Lielā varavīksne (10670)

Kods: GR10670

Zīmols: Grimms

Lielā varavīksne ir visu pamatu pamats - ja kāds sapņo par skaistāko Grimms rotaļlietu, tad šī noteikti ir visu skaisto Grimms rotaļlietu karaliene, jo iespējas ir nebeidzamas. To var krāmēt vienu uz otra,  likt iekš otra, dažādos veidos izmantot, kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
78.99 EUR
  • < >
Lielā varavīksne ir visu pamatu pamats - ja kāds sapņo par skaistāko Grimms rotaļlietu, tad šī noteikti ir visu skaisto Grimms rotaļlietu karaliene, jo iespējas ir nebeidzamas. To var krāmēt vienu uz otra,  likt iekš otra, dažādos veidos izmantot, kā šūpoles lellēm, žogu dzīvniekiem, tuneli vai tiltu transportlīdzekļiem, uzbūvēt rūķu vai leļļu namiņu, veidot daudz dažādas pārsteidzošas skulptūras. Internetā ir pieejami nebeidzami iedvesmas stāsti bildēs, ko no šiem krāsainajiem pusapļiem vien nevar izveidot, elpa aizraujas pat pieaugušajam. Bet bērni nesamulst un ķeras pie krāmēšanas un rotaļāšanās. Un tā ir kombinējama ar visām varavīksnes krāsu rotaļlietām, saskanīgi toņi, skaitļu, izmēru un izziņas materiāli - visi der skaistajai varavīkšņu karalienei.

Materiāls: liepa, augu bāzes eļļa, bez toksiskām vielām.
Vecums: 3+   
Izmērs: garumā 35,5-36,5 cm, augstumā 17-18 cm


Koksne, kas izmantota rotaļlietas izveidošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.