Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bumbiņu skrējiena montāžas tornis (43900)

Kods: GR43900

Zīmols: Grimms

Bumbiņu skrējiena tornis, ko pats var uzbūvēt pēc savām vēlmēm, miksējot krāsas visdažādākajās kombinācijās. Rezultātā sanāk dubults spirāles tornis, kur var ripināt bumbiņas un rīkot bumbiņu skriešanās sacensības.  Piemērots bērniem ne ātrāk kā no 3 gadu vecuma, taču īstais vecums būs no apmēram 5 gadiem.  Komplektā: 1 masīvkoka pamatnes plāksne, 1 centrālais stienis un 1 uzmava
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
114.99 EUR
  • < >
Bumbiņu skrējiena tornis, ko pats var uzbūvēt pēc savām vēlmēm, miksējot krāsas visdažādākajās kombinācijās. Rezultātā sanāk dubults spirāles tornis, kur var ripināt bumbiņas un rīkot bumbiņu skriešanās sacensības. 

Piemērots bērniem ne ātrāk kā no 3 gadu vecuma, taču īstais vecums būs no apmēram 5 gadiem. 
Komplektā: 1 masīvkoka pamatnes plāksne, 1 centrālais stienis un 1 uzmava, 80 krāsaini koka panelīši ar caurumiņiem, 176 krāsaini koka dībeļi, 2 starplikas, starta bļoda, 4 zvaniņi.
Izmēri: augstums 47cm, platums 24cm.
Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.