Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Skaiti ar lācēniem"

Zīmols: Brain games

"Skaiti ar Lācēniem" ir attīstošā galda spēle bērniem. Saskaitīšanas un atņemšanas galda spēle, kurā mazie interesantā formā tiek iepazīst skaitļu pasauli. Spēlētāji meklē zemenītes, vērpj tās uz smilgām, mācās dalīties, bet pats galvenais — apgūst saskaitīšanu un atņemšanu, kā arī labās, kreisās puses jēdzienus. Spēles gaitā spēlētāji vienu pēc
Prece šobrīd nav pieejama
19.99 EUR
  • < >

"Skaiti ar Lācēniem" ir attīstošā galda spēle bērniem. Saskaitīšanas un atņemšanas galda spēle, kurā mazie interesantā formā tiek iepazīst skaitļu pasauli. Spēlētāji meklē zemenītes, vērpj tās uz smilgām, mācās dalīties, bet pats galvenais — apgūst saskaitīšanu un atņemšanu, kā arī labās, kreisās puses jēdzienus.

Spēles gaitā spēlētāji vienu pēc otras paceļ kārtis, uz kurām attēlots lācēns, kurš vai nu ir atradis jaunu zemenīšu pudurīti, vai vēlas padalīties savās zemenītēs ar citiem. Atkarībā no tā, cik zemenīšu attēlots uz kārts, spēlētājam ir jāuzver uz savas smilgas tik zemenīšu, vai jānover un jāatdod spēlētājam pa labi vai pa kreisi. Tādējādi, spēles laikā notiek ne tikai saskaitīšana un atņemšana, bet arī tiek veicināta gluži sabiedriska dalīšanās, un apgūti labās un kreisās puses jēdzieni.

Spēles materiāls ir pagatavots jaukā, bērniem patīkamā formā — par zemenītēm kalpo sarkanas koka bumbiņas ar caurumiņu, kuras var savērt uz aukliņas. Lācēnu kārtis ir lielas un ērtas, un spēles jaukais vizuālais noformējums bērnus iepriecinās.

Vecums: no 3 g.

Ilgums: 30 min

Spēlētāju skaits: 2–4

Noteikumu valoda: LV, RU