Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ķivere Ximo (47-51 cm) violeta

Kods: A9711156

Zīmols: Alpina

Ērta un viegla riteņbraukšanas ķivere bērniem. Tai ir ergonomiska, pielāgojama aizdare un regulējamas siksnas, stratēģiski izvietotas ventilācijas atveres ar tīkliņu priekšpusē, atstarojoši elementi, noņemami, mazgājami iekšējie polsterējumi. Veidota In-Mold tehnoloģijā, ārējā čaula ir izgatavota no izturīga Ceramic Shell materiāla. Tas ir ļoti plāns un viegls polikarbo
Prece šobrīd nav pieejama
39.99 EUR
  • < >
Ērta un viegla riteņbraukšanas ķivere bērniem.
Tai ir ergonomiska, pielāgojama aizdare un regulējamas siksnas, stratēģiski izvietotas ventilācijas atveres ar tīkliņu priekšpusē, atstarojoši elementi, noņemami, mazgājami iekšējie polsterējumi.
Veidota In-Mold tehnoloģijā, ārējā čaula ir izgatavota no izturīga Ceramic Shell materiāla. Tas ir ļoti plāns un viegls polikarbonāta materiāls, kam piemīt ārkārtīgi liela izturība pret saplīšanu, skrāpējumiem, kā arī tas ir UV stabils un antistatisks.
Iekšējā čaula izgatavota no vieglā HI-EPS - tas ir īpašs sīkgraudains materiāls, kas sastāv no mikroskopiski mazām gaisa kamerām. Sadursmes gadījumā, šie gaisa burbuļi absorbē iedarbojošos spēku un nodrošina aizsargājošu amortizāciju.
Ķiveres malas aizsargā Edge Protect polikarbonāts.
Ķiveres aizmugure veidota plakanāka, lai nodrošinātu uzlabotu komfortu sēžot bērnu sēdeklītī vai velo piekabē.

Svars: 0.23 KG