Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Grāmata "Plastmasas huligāni. Draugs pazudis"

Zīmols: Made in Latvia

Vai atceraties brāļus Klāvu un Intaru, kas sadraudzējās ar plastmasas maisiņu Dusmukuli un kopā mēģināja glābt pasauli no piesārņojuma? Grāmata “Plastmasa huligāni” iznāca 2019.gada pavasarī un guva milzīgu lasītāju atsaucību. Tā vairākus mēnešus noturējās grāmatnīcas “Jānis Roze” pirktāko grāmatu saraksta augšgalā, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija vecu
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
6.99 EUR 9.99 EUR
  • < >
Vai atceraties brāļus Klāvu un Intaru, kas sadraudzējās ar plastmasas maisiņu Dusmukuli un kopā mēģināja glābt pasauli no piesārņojuma? Grāmata “Plastmasa huligāni” iznāca 2019.gada pavasarī un guva milzīgu lasītāju atsaucību. Tā vairākus mēnešus noturējās grāmatnīcas “Jānis Roze” pirktāko grāmatu saraksta augšgalā, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija vecuma grupā 11+ tai piešķīra godpilno 2.vietu. Pēc tās motīviem teātra apvienības PERFOrācija paspārnē ir tapusi izrāde-darbnīca, kas apceļo Latviju, un filmu studijā “Avārijas brigāde” tiek uzņemta arī animācijas filma.
Un nu visiem bērniem par iepriecinājumu plastmasas huligānu piedzīvojumi turpinās. Dusmukule ir pazudis... Kur? Vai viņš atradīsies? Kādi vēl pasaules glābšanas plāni zēniem padomā? Un vai viņi tiks galā ar Čiekurkalna nešpetno puišeļu bandu?
Ilustrējusi māksliniece Līva Ozola.