Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Lido mājās!" (Fly home!)

Kods: 2209002

Zīmols: Helvetiq

Šī ir viena no Helvetiq Fun by Nature sērijas, kas izveidota, lai pievērstu uzmanību dažādiem dabas aizsardzības un iepazīšanas jautājumiem. Šajā reizē tēma - putni! Izglābiet putnus! Iestājas nakts, un putni joprojām ir tālu no savām ligzdām! Jaunie putnu vērotāji, apvienojiet spēkus, lai palīdzētu viņiem laikus atrast savas ligzdas. Jo drīz modīsies pūces! Šī ir sa
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >

Šī ir viena no Helvetiq Fun by Nature sērijas, kas izveidota, lai pievērstu uzmanību dažādiem dabas aizsardzības un iepazīšanas jautājumiem. Šajā reizē tēma - putni!

Izglābiet putnus!

Iestājas nakts, un putni joprojām ir tālu no savām ligzdām! Jaunie putnu vērotāji, apvienojiet spēkus, lai palīdzētu viņiem laikus atrast savas ligzdas. Jo drīz modīsies pūces!

Šī ir sadarbības spēle, kas apvieno novērošanu un atmiņu ar nedaudz nejaušības. Apgrieziet kārtis un meklējiet putnu kopīgās īpašības: tīklotas kājas vai nagi, balts vai oranžs apspalvojums, gājputns vai ziemotājs... Katram ir kaut kas kopīgs ar kaimiņiem!

Vai varat atcerēties precīzu putnu atrašanās vietu? Vai arī jūs riskējat, meklējot citus putnus? Binoklis var jums palīdzēt, taču esiet piesardzīgs, pūces ir gatavas doties ceļā... Lieliska spēle, lai uzzinātu vairāk par putniem, kas dzīvo mūsu dārzos un mežos.

Kā spēlēt šo spēli video skaties šeit, spēles noteikumus latviski meklē šeit

Spēle izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem.

Ieteicamais vecums 6-99 gadi
1-4 spēlētāji
Spēles laiks 20-30 min.

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min