Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Spēle "Zvejas tīklos" (Fish'n'flip)

Kods: 2209003

Zīmols: Helvetiq

Diemžēl tīklos, kas okeānos ķer zivis, nokļūst ne tikai tās, bet iet bojā arī citi jūras iemītnieki. Spēlē Fish'n'Flip spēlētājiem kopā jāizdomā kā atbrīvotu pēc iespējas vairāk dzīvnieku no nokļūšanas tīklā. Spēles stratēģija jums noteikti atgādinās Tetris spēli, kur kopīgiem spēkiem būs jāatrod īstā stratēģija, lai palīdzētu dzīvniekiem. Šī taktiskā spēle kopā s
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
19.99 EUR
  • < >

Diemžēl tīklos, kas okeānos ķer zivis, nokļūst ne tikai tās, bet iet bojā arī citi jūras iemītnieki.

Spēlē Fish'n'Flip spēlētājiem kopā jāizdomā kā atbrīvotu pēc iespējas vairāk dzīvnieku no nokļūšanas tīklā.

Spēles stratēģija jums noteikti atgādinās Tetris spēli, kur kopīgiem spēkiem būs jāatrod īstā stratēģija, lai palīdzētu dzīvniekiem. Šī taktiskā spēle kopā savedīs visu ģimeni - gan mazus, gan lielus. Apspriedieties un kopīgi izdomājiet secīgus gājienus, kā izmantot katram savas īpašā skārtis, lai kopīgiem spēkiem atbrīvotu pēc iespējas daudz dzīvnieku pirms spēle ir beigusies. 

Spēles mērķis: Zvejas tīklos ir ieķerušies daudzi dzīvnieki: sadarbojieties un izdomājiet secīgus gājienus, lai tos atbrīvotu. Gudri apvienojiet savu kāršu īpašos spēkus, lai iegūtu vislabākās kombinācijas, taču uzmanieties no spēku izniekošanas! Jo tukšāki ir tīkli spēles beigās, jo vairāk punktu jūs nopelnīsiet.
Skaties šeit video, kā spēlēt šo spēli, bet spēles noteikumus latviski meklē šeit

Spēle izgatavota no videi draudzīgiem materiāliem.

Ieteicamais vecums 7-99 gadi
1-4 spēlētāji
Spēles laiks 20 min.

 

 

 

Ieteicamais vecums 5 gadi
2-4 spēlētāji
Spēles laiks 30 min