Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Navigator Eco "Soft Sand" saulesbrilles

Kods: NAV001

Zīmols: Babiators

Jaunā Babiators Eco kolekcijas, kur rāmītis ir izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas, kas iegūta no okeāna. Klasiska stūraina forma, kas atkal nākusi modē. Vai varbūt nekad nav no tās izgājusi?  Babiators saulesbrilles ir: - drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās v
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
31.99 EUR
  • < >
Jaunā Babiators Eco kolekcijas, kur rāmītis ir izgatavots no 100% pārstrādātas plastmasas, kas iegūta no okeāna.
Klasiska stūraina forma, kas atkal nākusi modē. Vai varbūt nekad nav no tās izgājusi? 

Babiators saulesbrilles ir:
- drošas - radītas īpaši bērna actiņām un 100% pasargā no UVA un UVB starojuma; un tās nesatur BPA, ftalātus un bērniem kaitīgas krāsvielas, tādēļ tās var pat pavisam droši pagrauzt (ko mazie arī dara :) );
- izturīgas - tās ir izgatavotas no cietas gumijas un spēj turēties pretī, lai ko mazais ar tām nepasāktu. TURKLĀT, ja 1 gada laikā tās tomēr salūzt, vietā varēsiet saņemt jaunu acenīšu pāri bez maksas (jāmaksā tikai piegāde). Lai garantija būtu spēkā, jums jāreģistrē brillītes 30 dienu laikā pēc iegādes, lūk, šeit un tās tiks ieskaitītas ražotāja nodrošinātajā garantijas programmā.
- stilīgas - plaša rāmīšu formu izvēle katrai gaumei un mums patīk, ka brillītes nerotā neviena mūlteņzvaigzne vai bērnišķīgi zīmējumi. Šīs saulesbrilles pasvītro mazuļa personību - nu gluži kā stilīgajam tētim vai modīgajai mammai. 

Dāvanā maciņš! Ikvienām Babiators saulesbrillēm dāvanā arī speciāla materiāla maisiņš, lai brilles noglabājot to stikliņi nesaskrāpējas!