Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Skolas soma BOLD (melna)

Kods: 1205018000

Zīmols: Lässig

Ergonomiska un pārdomāta mugursoma stilīgam skolniekam. Lai pielāgotu somu bērna izmēram, tai ir 3 līmeņos regulējamas polsterētas lences - ne vien garumā, bet arī 4 pozīcijās augstumā - muguras daļā ir īpašas atzīmes no XS līdz L, kas ļaus pielāgot muguras garumu un lenču izejas stāvokli. Tāpat lencēm ir iespējams saregulēt attālumu no muguras un arī pašu lenču garumu. Muguru palīd
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
129.99 EUR
  • < >
Ergonomiska un pārdomāta mugursoma stilīgam skolniekam.

Lai pielāgotu somu bērna izmēram, tai ir 3 līmeņos regulējamas polsterētas lences - ne vien garumā, bet arī 4 pozīcijās augstumā - muguras daļā ir īpašas atzīmes no XS līdz L, kas ļaus pielāgot muguras garumu un lenču izejas stāvokli. Tāpat lencēm ir iespējams saregulēt attālumu no muguras un arī pašu lenču garumu. Muguru palīdz atslogot arī regulējama krūšu siksna un polsterētā gurnu josta notur somu cieši pie muguras, kuru var viegli noņemt, ja negribas to lietot. Mugursoma ir aprīkota arī ar vairākiem atstarotājiem priekšpusē un sānos, lai bērns būtu labi pamanāms arī tumsā.

Kāpēc mums šī soma patīk un liekas tik īpaša, ka esam to izvēlējušies savam jaunākajam dēlam? No ārpuses tā izskatās pēc stilīgas pusaudža somas, taču tās muguras daļa un pamatne ir stingra un ergonomiska kā cietā karkasa skolassomām. Šīs skolassomas muguras daļa ir pilnībā stingra ar ergonomiski izvietotiem elpojošiem polsteriem papildu muguras atbalstam. Arī somas pamatne ir stingra, attiecīgi soma nolikta stāvus negāžās, kā arī iekšā esošās mantas nesaspiežas un neburzās. Stingras muguras un karkasa soma neļauj iekšā saliktajām lietām mainīt skolassomas muguras izliekomu, tādējādi nodrošina, ka bērna mugura netiek izliekta, bet saglabā anatomiski pareizu stāju arī nesot grāmatām pilnu somu. Ļoti niansēti regulējamās muguras lences palīdz to pielāgot pavisam individuāli katram augumam.

Somai ir divi galvenie  nodalījumi, kur ietilpst A4 formāts un ir arī praktisks nodalījums A5 formāta piezīmjdatoram vai grāmatām. Papildu nodalījums ir arī viedtālrunim vai powerbankai ar speciālu vada izeju. Lielajās sānu kabatās ir vieta ūdens pudelei vai lietussargam, un tām ir atveres gadījumam, lai kabatā nekrātos mitrums. Somas priekšējā daļā ir atveramas siksnas, lai var viegli piestiprināt, piemēram, veloķiveri vai līdzi paņemto jaku. Arī iekšpusē ir daudz kabatiņas rakstāmpiederumiem, klipsis atslēgām un nodalījumi citiem sīkumiem, lai nu jau lielais skolnieks turpmāk pats varētu izlemt, kā organizēt savas lietas.

Soma ir izturīga, mitrumu un netīrumus atgrūdoša materiāla - ņemot vērā tās ļoti daudzfunkcionālo regulēšanas iespēju un tiešām kvalitatīvo apdari, kalpos daudzus gadus. 

Ieteicamais vecums: 8 līdz 13 gadi

Materiāls: 100% poliesters (pārstrādāts)
Izmēri: 28,5 x 23 x 46,5 cm
Tilpums: 30 L
Svars: 1,29 kg