Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Pusdienu kārbiņa ar aukstuma elementu (zaļa)

Kods: 108101

Zīmols: Carl Oscar

Svaigs un vēss ēdiens pa ceļam! Pusdienu kārbiņa ar aukstuma elementu, kas ir arī izņemams, ļaus paņemt līdzi savu mīļāko maltīti uz skolu, bērnudārzu vai dodoties ceļojumā. Komplektiņā ietilpst arī mazāka kastīte ar vāciņu mērcītei vai jogurtam un karotīte/dakšiņa, kas perfekti ieguļ kastītes vāciņā.  Trauciņš nesatur BPA, ftalātus un svinu, un dzesēšanas disks satur net
Prece šobrīd nav pieejama
17.99 EUR
  • < >
Svaigs un vēss ēdiens pa ceļam!
Pusdienu kārbiņa ar aukstuma elementu, kas ir arī izņemams, ļaus paņemt līdzi savu mīļāko maltīti uz skolu, bērnudārzu vai dodoties ceļojumā. Komplektiņā ietilpst arī mazāka kastīte ar vāciņu mērcītei vai jogurtam un karotīte/dakšiņa, kas perfekti ieguļ kastītes vāciņā. 
Trauciņš nesatur BPA, ftalātus un svinu, un dzesēšanas disks satur netoksisku dzesēšanas želeju. Trauciņu var likt mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamajā mašīnā (augšējā plauktā). Neizmantojiet dzesēšanas disku mikroviļņu krāsnī!

Lietošana: sasaldē dzesēšanas disku horizontāli vismaz 4 stundas, un tas saglabās jūsu uzkodu aukstu apmēram 2 stundas istabas temperatūrā. 

Unikāls patentēts dizains ar Carl Oscar® no Zviedrijas.

Materiāls: ABS-plastmasa
Izmēri:12,5 x 17 x 6,3 cm
Svars: 300g