Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Klippan Triofix Recline (ar bāzi) (9-36 kg)

Zīmols: Klippan

Šis krēsliņš ir ļoti līdzīgs savam priekšgājējam Triofix, taču tam ieviesta viena papildus "fīča" - krēsla pamatnītē ir detaļa, kas pie instalācijas ļauj mainīt tā slīpumu un padarīt to par 10 grādiem slīpāku. Tāpat kā Triofix, šis krēsls nosedz 1., 2. un 3. krēslu grupu: - no 9 līdz 18 kg ar bāzi gan atmuguriski, gan ar skatu braukšanas virzienā
Prece šobrīd nav pieejama
460.00 EUR
  • < >
Šis krēsliņš ir ļoti līdzīgs savam priekšgājējam Triofix, taču tam ieviesta viena papildus "fīča" - krēsla pamatnītē ir detaļa, kas pie instalācijas ļauj mainīt tā slīpumu un padarīt to par 10 grādiem slīpāku.

Tāpat kā Triofix, šis krēsls nosedz 1., 2. un 3. krēslu grupu:
- no 9 līdz 18 kg ar bāzi gan atmuguriski, gan ar skatu braukšanas virzienā
- no 15 līdz 25 kg ar un bez bāzes ar skatu braukšanas virzienā
- no 15 līdz 36 kg bez bāzes ar skatu braukšanas virzienā (kā būsters)

Līdz aptuveni 4 gadiem tas der braukšanai ar skatu pretēji braukšanas virzienam. Kā otrās grupas krēsliņš tas kalpo ar bāzi braukšanas virzienā un turklāt trešajā grupā iekāpušiem bērniem līdz pat 36 kg ir lietojams kā "high-back booster" jeb paliktnis ar atzveltnīti, stiprinot to ar jostām kā visus būsterus. Tas dēļ svara būtu līdz apmēram 12 gadiem (tradicionāli ražotāja rekomendācija 3. krēslu grupai). Tātad iegādājoties Klippan Triofix krēslu jūs pieņemat lēmumu par visu bērna autokrēsla mūžu sākot no mirkļa, kad viņš vairs nebrauc pavisam mazajā 0. grupas krēsliņā. Lai gan arī to Klippan piedāvā atrisināt, jo uz šīs pašas bāzes stiprināms Klippan Dinofix mazais bēbīšu krēsliņš.

Te tad arī otra priekšrocība - tas sastāv no divām daļām - bāzes un krēsla. Bāze ir stiprināma gan ar Isofix (šis mums ļoti patīk!) un arī ar automašīnas jostām. Bāze (neraksturīgi ERF krēsliem kopumā) ir ļoti vienkārši iestiprināma un krēsls uz tās ir novietojams ar muguru vai seju braukšanas virzienā dažu sekunžu laikā - vienkārši ieklikšķināms. Tātad mums šķiet, ka šī krēsla viena no būtiskākajām priekšrocībām ir instalācija, jo tā ir daudz vienkāršāka un ātrāka, kas, protams, samazina iespēju kļūdīties, un mazināt krēsla drošību nepareizas uzstādīšanas dēļ, līdz minimumam (ar Isofix vispār līdz minimuma minimumam). Turklāt nenovērtējiet par zemu krēsla ātrās apgriešanas priekšrocības uz bāzes - tik plašai svara amplitūdai tas ir būtiski, jo mainoties mašīnas pasažierim nav jāmaina krēsls, bet lielākam bērnam krēslu var vienkārši pagriezt braukšanas virzienā, kamēr mazākam pavērst atmuguriski. 

Treškārt, Triofix ir viskompaktākais ERF krēsls tirgū šobrīd, līdz ar to vislabāk derēs nelielās un vidēji lielās automašīnās (šo lietojam bez bažām pat aiz vadītāja krēsla savā Ford Fiesta, kas ir ļoti maza mašīna ;) ). Taču par spīti nelielajiem izmēriem, regulējamais galvas atbalsts un jostu augstuma regulēšanas iespējas, ļauj tam augt kopā ar mazuli, pavadot to garajā ceļā no pirmā dzīves gadiņa līdz pat pirmajai skolas disenītei. ;)

Šeit jūs varat redzēt krēsla drošības pārbaudī atmuguriski un ar skatu braukšanas virzienā. Bet atcerieties, mēs ieteicam to turēt ar muguru pret braukšanas virzienu cik vien ilgi tas ir iespējams. 

Priekšrocības dažos vārdos:
- prātīgs ieguldījums, jo viens krēsls der 1-2-3 grupai
- instalējams ļoti vienkārši ar Isofix (te video - kā)
- vai ne mazāk vienkārši ar autojostām (te video - kā)
- divdaļīgs - bāze+ krēsls (bāze iekļauta komplektā)
- uz bāzes krēsls pagriežams vienā vai otrā virzienā ar vienu klikšķi dažu sekunžu laikā (var redzēt šajā video beigās, cik vienkārši tas ir)
- viskompaktākais ERF krēsls tirgū

Klippan ir nedzirdēts vārds pie mums, jo tas ir neliels somu uzņēmums, kurā darbojas divi brāļi, kas kā saka paši - autodrošībā ir "mūžīgi". Tam tiešām ir sena vēsture šajā jomā - tieši Klippan ir uzņēmums, kas 1967. gadā izgatavoja pirmos tirgū pieejamos atmuguriskos bērnu autokrēsliņus, kad Zviedrijā likumdošanā iekļāva normu bērniem atrasties atmuguriski sēdeklītī līdz pat četru gadu vecumam. Klippan ir uzņēmums, kuriem vienīgajiem visā Somijā pieder autotestu iekārtas, kur tiek testēta arī visu citu atodrošības ražotāju produkcija - viņi vislabāk zin, kas strādā un iztur, bet kas ne. Turklāt savu sēdeklīti izstrādājot, viņi to testē nemitīgi un uzlabo līdz perfekcijai. Klippan ir fokusējušies tikai uz atmuguriski braucamiem krēsliņiem un uzticīgi seko ERF idejām, kā arī ražo citus drošības atribūtus - autojostas u.c. Ar savu know-how viņi ir līdzējuši izstrādājot arī RF autosēdekļus, kuri tiek ražoti un pārdoti ar citiem mums labāk zināmiem zīmoliem.